• Drzwi wejściowe Wikęd

Brak produktów do wyświetlenia

Drzwi wejściowe są jednym z najbardziej wyeksponowanych elementów budynku. To wystarczający powód, by zdecydować się na zakup modelu, który przetrwa najtrudniejsze warunki atmosferyczne, a ponadto podkreśli estetykę budynku.. Drzwi wejściowe Wikęd doceniane są za niezawodność i stylowy wygląd. Firma Wikęd to uznany producent drzwi najwyższej jakości. Wynika to z zastosowania najnowszych technologii, zarówno z zakresu termiki, jak i estetyki. Każdy element drzwi jest personalizowany. Dzięki nim Twój dom będzie wyglądał unikatowo. Co więcej, docenianie są także za to, że skutecznie chronią przed włamaniem. 

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania drzwi wejściowych?

Za jedno z ważniejszych kryteriów można uznać współczynnik przenikania ciepła (U). Jeżeli skrzydło  nie będzie odpowiednio szczelne, wówczas z domu zacznie uciekać energia cieplna. W efekcie będzie trzeba mocniej ogrzewać dom, co z kolei będzie wiązało się z wyższymi rachunkami. W naszym sklepie znajdziesz szczelne metalowe drzwi wejściowe marki Wikęd, które uchronią Twój dom przed ochłodzeniem nawet podczas najzimniejszych dni. 

Kolejnym ważnym kryterium jest materiał, z którego wyprodukowane są drzwi. Najpopularniejszymi tworzywami są m.in. drewno i stal. Drzwi drewniane mają nieco lepszą kulturę pracy, gdyż są cichsze. Z kolei drzwi z metalu, takie jak dostępne w naszym sklepie modele marki Wikęd, mają świetne własności wytrzymałościowe, zwykle niedostępne dla modeli wykonanych z innego materiału. Niemniej ważnym kryterium doboru drzwi są także elementy dekoracyjne np. żłobienia i klamki, które także należy dobrać odpowiednio do stylu, w jakim zaprojektowany jest dom.